Лепбуки

Свята 14 жовтня  2-В клас (Хомин С.В.), 3-В клас (Москалюк Л.В.), 4-В клас (Большакова Х.В.) та 7-А класу (Галик Б.Б.) відзначили, створивши лепбуки. Учні разом зі своїми наставницями підготували цікаву інформацію про життя козаків, про відомих гетьманів, згадали про героїв УПА.  розповіли про Покров Божої Матері, який є оберегом усіх захисників України. Учні 3-В класу доповнили  лепбук  своїми малюнками, виконанням патріотичних пісень та віршів.

В організації  позакласної  роботи нашої школи лепбук  використовується вперше. Це нова, універсальна форма  освітньої діяльності для розвитку пізнавальної активності, креативності, самостійності в умовах сучасної освіти; універсальний засіб реалізації ключових компетентностей Нової української школи.

Фотоматеріали можна переглянути ТУТ.