Булінг

Нормативно-правова база щодо протидії булінгу

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Лист МОН України від29.12.2018 № 1/9-790 «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу»

Лист МОН від 29.01.2019 №1/11-881 "Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)" від 18.12.2018 р. №2657-VІІІ"

Лист МОН від 14.08.2020 р. №1/9-436 "ПРО СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ І ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ)"

Наказ МОН України від 02.10.2018 № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами»

Наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров`я України від 19.08.2014 №564/836/945/577 «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення»

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ БУЛІНГУ В УКРАЇНІ

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні Тематика
UNICEF інформування батьків та дітей про булінг та протидія йому
Благодійний фонд “Kiddo” протидія булінгу
Громадська організація “Студена” недискримінаційне навчання
Український інститут дослідження екстремізму  дитяче насилля
ЖІНОЧИЙ КОНСОРЦІУМ УКРАЇНИ Попередження та подолання насильства в дитячому середовищі
Український фонд “Благополуччя дітей” Вчить дитину захищати себе
Міжнародний жіночий правозахисний центр “Ла Страда-Україна” протидія насильству в сім’ї та школі

"Гарячі лінії" для звернень щодо булінгу

Що треба знати про булінг?

БУЛІНГ: поради учням, батькам та учителям

Відеотека: "Як зупинити булінг"

"Як боротися з булінгом"

План заходів  щодо попередження випадків булінгу на 2020-2021 навчальний рік