Виховні заходи 2021-2022 навчального року

Свято першого дзвоника

1 вересня 2021 Ворохтянський ліцей радісно відчинив двері 75 першокласникам, яких на урочистому святі вітали з початком навчання у школі директор ліцею Білоус Л.В., селищний голова Дземюк О.М., батьки, випускники школи. Отець Василь Михайлюк дав благословення на сумлінне та наполегливе навчання з Божою допомогою.

Дорогі першокласники! Сьогодні ви стоїте на порозі всього нового і незвіданого, цікавого і захопливого. І нехай ваші перші кроки по стежці освіти будуть успішними, і нехай вас не лякають ніякі перешкоди на цьому шляху. Випускникам бажаємо  успішного завершення навчання у школі. Вчителям – здібних учнів і професійного зростання.  Здоров’я усім і вдалого старту!

Фотогалерея ТУТ

Відзначення Дня фізкультури і спорту

Щорічно, у другу неділю вересня, в Україні відзначають День фізкультури і спорту. Це свято пропагування  здорового способу життя, свято спритних, сильних і наполегливих. Ворохтянський ліцей підтримує ідею свята, тому  відзначення Дня фізкультури і спорту стало традиційним. Цьогоріч   у понеділок, 13 вересня, учні 8-11 класів Ворохтянського ліцею  взяли участь у командних змаганнях «Роби з нами, роби як ми, роби краще за нас». Учителі фізкультури розробили для учнів естафети, де треба проявити не силу і витривалість, а уважність, спритність і точність рухів. Звичайно, були переможені і переможці, але  команди  були  зібрані з учнів різних класів, що під час гри сприяло згуртуванню школярів. Естафети подарували гарний настрій.

Фотогалерея ТУТ